Piston Pompalı Hidrofor

       
   
      Teknik Özellikler
      Kullanma Kılavuzu
      Belgelerimiz

   Arsu pistonlu pompalı hidroforu, musluğunuzu açınca suyunuzu akıtan, binanızın kendi “Sular İdaresi”dir. Her türlü apartman, sayfiye evleri, çiftlikler, okul, otel, fabrikalar, sanayi tesisleri, gemi sanayinde, yeni kurulan şantiyelerde ve bütün binalarda kullanma ve içme suyu basınçlandırmasında kullanılır.

   Arsu pistonlu pompalı hidrofor, otomatik hava ikmali yapabilen, basınç şalteri, manometresi ve elektrik motoru ile birlikte içi ve dışı daldırma usulü galvaniz yapılan basınç tankı üzerine montaj edilmiş pistonlu pompalı hidrofordur. Supap sistemi çift lastikli kaliteli kauçuktan yapılmış oldukça sadedir. Bakımı kolay yedek parçası ekonomiktir. Krank biyel sistemi rulmansız kayma yataklıdır. Yağ bakımı yapıldığı takdirde yataklar arasında yağ filmi oluşturarak metal metale sürtmediğinden ömrü oldukça uzundur. Strokun kısa oluşu pompanın sessiz ve düzgün çalışmasını temin eder. Basınç şalterinin arıza yapması durumunda hidroforun basıncı sürekli yükselecektir. Pompa üzerindeki by-pass sistemli emniyet ventili sayesinde makine, tesisat ve çevre hiçbir zarar görmeden pompa basınç ve emiş odacıklarını birleştirerek basıncı fabrika çıkışında ayarlanan basınçta sabit tutacaktır.

  Basınç tankı merkezine yerleştirilen su seviye flatörü sayesinde hidroforun hava emişine kumanda etmekte ve böylelikle ne hidrofor havasız kalmakta ne de tesisata hava kaçağı olmaktadır.

  Sessiz, konforlu, uzun ömürlü, bakımı kolay ve servisi hizmeti ekonomiktir.